fbpx
Close

Itaalia meedia: Henri Drellil suurtes raskustes Pesaro uue peatreeneri Luca Banchi joonises kohta pole

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Kui Itaalia korvpalli kõrgliigas raskustes oleva Pesaro tiimil peatreener vahetus ning Aza Petrovici asemele palgati Eesti korvpallisõpradele Kristjan Kanguri Itaalia aegadest hästi tuntud Luca Banchi, siis oli lootus, et see aitab ka Henri Drellil taas olulisemasse rolli tõusta ja oma mängu leida. On läinud aga hoopis vastupidi.

Nimelt sai 21-aastane Drell Banchi käe all üle-eelmises matšis Trentino vastu vaid 5 mänguminutit ja viimatises kohtumises valitseva meistri Bologna Virtusega jäi sootuks mänguajata. Banchi sõnas pärast seda mängu pressikonverentsil eestlase teemal: “Drell ei pääsenud väljakule, kuna mängus olid omad dünaamilised ja tehnilis-taktikalised nüansid. On võimalik, et selliseid otsuseid tuleb teha.”

Kohalikus meedias haarati sellest “tehnilis-taktikaliste nüansside” kommentaarist aga kinni ja kirjutati päris otse, et noorele eestlasele ning veel päris mitmele teisele mängijale Banchi enam Pesaros kohta ei näe. Nii Itaalia meedia kui ka Korvpall24 portaali andmete kohaselt on Pesaro andnud Drellile märku, et võiks endale uue mängupaiga otsida ning eestlase agent on väidetavalt sellel suunal juba mõnda aega ka tegutsenud.

scroll to top