Janari Jõesaar ja Tenerife tegid valitseva Hispaania meistri ja Euroliiga tippklubi elu raskeks

-Janari Jõesaar | Foto: Club Baloncesto 1939 Canarias

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Janari Jõesaare kodumeeskond Tenerife Iberostar tunnistama Real Madridi 91:82 paremust.

Avaveerand lõppes 22:22 viigiliselt, aga poolajaks oli Real 49:40 juhtima pääsenud. Kolmas veerandaeg kuulus samuti külalistele 26:19 ning viimaseks kümneks minutiks oli Tenerife seega 16 punktiga kaotusseisu jäänud. Alla veel sugugi ei antud ja kui mängida jäi 2.46, oli vahe vaid kuus punkti. Seejärel tegid favoriidid aga 5:0 spurdi ning viimase pooleteise minutiga enam Tenerife ohtlikuks ei muutunud.

Janari Jõesaar mänguaega 11,5 minutit, kuid punktiarve jäi avamata (kahesed 0/1). Statistikasse kogunes tema nimele 5 lauapalli, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Meeskonna parimana viskas Tim Abromaitis 19 punkti ja 5 lauapalli. Real Madridi eest tõi Sergio Llull 16 punkti.

Turniiritabelis asub Tenerife (12-13) kümnendal kohal. Real Madrid (19-6) on Barcelona Lassa järel teine.