fbpx
Close

Janne Pulk tõusis põhihooaja avamängus Saksamaa tippklubi vastu omade parimaks

-Janne Pulk (#6) ja TKH Basketball | Foto: TKH Basketball Damen Facebook

-Janne Pulk (#6) ja TKH Basketball | Foto: TKH Basketball Damen Facebook

Laupäeval alustati naiste Saksamaa Bundesligas uue hooaja mängudega ning oma debüüdid uute klubide eest tegid ka pikaaegne koondise liider Merike Anderson ning viimasel ajal koondise vedajaks kerkinud Janne Pulk.

Individuaalselt edukama soorituse tegi uuel hooajal Hannoveri naiskonda esindav 19-aastane Pulk, kes oli oma naiskonna resultatiivseim, kui kodusaalis kaotati 57:70 Saksamaa viimaste aastate ühele tugevamale klubile Wasserburgile.

Algrivistuses platsile jooksnud eestlanna mängis 25 minutit ning kogus selle ajaga 14 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/3, vabavisked 6/6), 3 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, ühe vaheltlõike, 4 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Wasserburgi edukamad olid Kelly Moten ja Brittany Hodges vastavalt 19 ja 17 punktiga, Hannoveri poolel jõudis kahekohalise skoorini veel ka 12 silma toonud Tessa Stammberger.

Anderson ja Keltern alustasid hooaega kerge võiduga, kui koguni 86:38 mängiti üle Saarlouis. 8 minutit mänginud eestlanna arvele kanti 5 punkti (kahesed 0/3, kolmesed 1/6 ja vabavisked 2/2), 2 söötu, üks lauapall, üks vaheltlõige ja üks blokk.

Võitjate parim oli Brittany Brown 15 punktiga, Milica Deura lisas 14 ning Ilze Jakobsone 13 silma. Kaotajatest kogus Verdine Warner 9 punkti ja 9 lauapalli, aga tegi ka koguni 8 pallikaotust.

scroll to top