fbpx
Close

Johannes Kirsipuu oli USA-s keskkoolimängus taas kolmesejoone tagant hoos

-Johannes Kirsipuu | Foto: Siim Semiskar

-Johannes Kirsipuu | Foto: Siim Semiskar

USA-s, Scotland Campus Sports nimelises keskkoolimeeskonnas korvpalliharidust omandav Eesti noortekoondislane Johannes Kirsipuu tegi taas ookeani taga hea esituse, kui tema tiim mängis laupäeval Arundel Christiani nimelise kooliga.

Mitmeid aastaid Eestis mänginud Brandis Raley-Rossi poolt loodud Immaculate Training nimelise organisatsiooni Facebooki lehekülg vahendas, et 17-aastane tagamängija viskas oma tiimi eest 23 punkti, jagas 5 korvisöötu ja hankis 4 lauapalli. Seejuures tabas Kirsipuu viis kolmepunktiviset.

Eelmises mängus alistas Scotland Campus Sportsi meeskond kodusaalis 85:74 Combine’i ning selles kohtumises näitas Kirsipuu head kaitset ning tõusis teisel poolajal ka oma tiimi liidriks, kui viskas enda 18-st punktist 16 just teisel poolajal.

Immaculate Trainingu Facebooki lehel on hiljutine sissekanne ka viimast aastat USA-s keskkoolitasemel mängiva Marten Maide kohta, kui 18-aastane tagamängija valiti oma liiga tähtede mängule ning ühtlasi kogus ta Carmel Christiani võidumängus Hickory Grove’i vastu 14 punkti ja 3 lauapalli.

scroll to top