Joonas Riismaa ja Siena piirdusid Itaalia U16 finaalturniiril veerandfinaaliga

-Joonas Riismaa | Foto: Siim Semiskar

Itaalia U16 finaalturniiri veerandfinaalis pidi Joonas Riismaa kodumeeskond Siena Mens Sana Basketball Academy tunnistama Honey Sport City võistkonna 70:59 paremust.

Esimese veerandaja võitis Siena 18:15, aga poolajale mindi vastaste 43:32 eduseisus. Kolmas veerandaeg kuulus samuti Honey Sport Cityle 17:14 ja kuigi viimasel neljandikul õnnestus Sienal vahet vähendada, tuli siiski 11-punktiline kaotus vastu võtta.

Joonas Riismaa mängis 11,3 minutit ja viskas selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/1). Tema nimele jäi veel 5 lauapalli, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja üks isiklik viga.

Manuel Saladini oli Siena parim 18 punktiga. Võitjatele tõi Gabriel Dron 17 silma, Augustin Kevin Ndzie Meteh toetas omasid 15 punkti ja koguni 23 lauapalliga.