Jürgens ja Oral Roberts alustasid kolmepäevast turniiri kaotusega

-Carlos Jürgens | Foto: Siim Semiskar

USA üliõpilasliigas NCAA palliva Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles osaleb Oaklandi Ülikoolis peetaval rinnavähi vastu võitlemisele pühendatud turniiril, kus mängitakse kolmel päeval järjest. Turniiri avamängus jäädi reedel 66:87 alla Northern Illinois Huskiesile.

Mängu alguses 1:10 taha jäänud Oral Roberts pääses korraks 14:12 juhtima, kuid seejärel tegi Northern Illinois 14:0 spurdi ja vaheajale mindi Jürgensi koduülikooli 34:44 kaotusseisus. Teine poolaeg möödus samuti vastaste domineerimisel ja Oral Roberts sai NCAA-s kahe võidu kõrvale juba viienda kaotuse.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Jürgens pääses väljakule 22 minutiks ja viskas selle ajaga 6 punkti (kolmesed 2/4). Lisaks võttis 20-aastane tagamängija 2 lauapalli, jagas 3 korvisöötu, sooritas ühe vaheltlõike, pani 3 blokki ning tegi 2 pallikaotust ja 2 viga.

Meeskonna resultatiivseim oli Kevin Obanor, kes viskas 16 punkti. Võitjate parim oli Eugene German 30 silmaga.

Homme lähevad Jürgens ja Oral Roberts vastamisi väljakuperemeeste Oaklandi Ülikooli meeskonnaga.