Jürgens ja Oral Roberts lõpetasid põhihooaja suure võiduga

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alistas Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kahe päeva jooksul juba teist korda Western Illinois Leathernecksi, seekord tulemusega 95:59.

Kodusaalis mänginud Oral Roberts tegi suure vahe sisse juba esimesel poolajal, mis võideti 54:31. Tegemist oli Oral Robertsi põhihooaja viimase mänguga.

Algviisikusse kuulunud Jürgens sai mänguaega 19 minutit, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kahesed 3/3, kolmesed 0/1), andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks tegi ta ka kolm isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis 25 punkti visanud Oral Robertsi tähtmängija Max Abmas. Kaotajate parimana tõi Colton Sandage 18 punkti.

Oral Roberts kogus oma konverentsis (Summit League) 10 võitu ja viis kaotust, mis andis neile üheksa meeskonna konkurentsis neljanda koha. Kokku teeniti põhihooajal aga 13 võitu ja 10 kaotust.

Sel nädalavahetusel algab konverentsi finaalturniir, kus Oral Roberts läheb veerandfinaalis vastamisi North Dakotaga.