Jaan Puidet ja Real Valladolid panid tasavägises kohtumises oma paremuse maksma

-Jaan Puidet | Foto: Carramimbre CBC Valladolid Facebook

Hispaania esiliigas palliv Jaan Puidet ja Real Valladolid suutsid tasavägises kohtumises oma paremuse maksma panna, kui võõrsil võeti 80:77 (25:24, 16:16, 16:13, 23:24) võit Melilla üle.

Vahetusest sekkunud Puideti arvele jäi 28 minutiga 3 punkti (kolmesed 1/3), neli lauapalli, üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga. Kaheksas mängus kaasa teinud eestlane on keskmiselt 21,5 minutiga visanud 7 punkti, võtnud 2,6 lauapalli ja andnud 1,1 resultatiivset söötu.

Puideti ja Martin Paasoja leivaisa resultatiivseimaks kerkis 20 punktiga Antoine Mason, keda toetasid 15 silmaga nii Johan Van Zegeren kui Jose Martin. Vastaste parimana tõi Mathieu Kamba 18 punkti.

Hispaania tugevuselt teise liiga A-grupis kolmandat kohta hoidev Real Valladolid (9-6) kohtub järgmises voorus, 7. märtsil kodusaalis alagrupi viimasel positsioonil oleva Burgose Tizonaga (4-11).