Kolmanda järjestikuse võidu teeninud Raieste ja Baskonia alistasid Siim-Sander Vene koduklubi

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Sander Raieste ja Baskonia kohtusid täna Hispaania meistriliigas Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabradaga ning teenisid numbritega 90:74 (26:20, 22:21, 22:15, 20:18) kolmanda järejestikuse võidu.

Kolmel veerandajal väljakule pääsenud Raieste mängis kokku pisut üle 8 minuti ning võttis kaks kaugviset, millest kumbki korvirõngast ei läbinud. Statistikasse sai 21-aastane eestlane kirja ühe resultatiivse söödu ja kolm isiklikku viga.

Baskonia poolelt suutsid kahekohalise punktisumma kirja saada koguni seitse meest. Võitjate resultatiivseim oli 15 silma ja 10 lauapalliga kaksikduubli kokku pannud Achille Polonara, keda toetasid leedukad Rokas Giedraitis ja Tadas Sedekerskis ning Senegalist pärit Youssoupha Fall 12 punktiga. Fuenlabrada parimana viskas Melo Trimble 20 silma, millega ta oli ka kogu kohtumise parim korvikütt.

18 võidu ja viie kaotusega püsib Baskonia jätkuvalt turniiritabelis kolmandal kohal. Järgmises voorus, mis toimub 7. märtsil minnakse võõrsil vastamisi 14. positsiooni hoidva Obradoiroga (7-13). Siim-Sander Vene leivaisa Fuenlabrada on liigatabelis 15. kohal (6-16).