37 minutit väljakul rassinud Kullamäe kerkis Palma kaotusmängus üleplatsimeheks

-Kristian Kullamäe | Foto: CB Imprenta Bahía San Agustín Twitter

Kristian Kullamäe ja Palma kolmemänguline võiduseeria Hispaania esiliigas katkes, sest koduväljakul saadi 69:66 (24:22, 9:15, 16:17, 20:12) kaotus Granadalt.

Algviisikusse kuulunud 21-aastane Kullamäe viskas 37 minutiga üleplatsimehena 25 punkti (kahesed 3/7, kolmesed 6/15, vabavisked 1/1), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kaks vaheltlõiget, kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Palma poolelt sai peale eestlase kahekohalise punktisumma kirja vaid Ronnie Harrell Jr, kelle arvele jäi 29 minutiga 14 silma ja neli lauapalli. Võitjate parimatena tõid Thomas Bropleh 16, Alex Murphy 15 ning Manuel Rodriguez 13 punkti.

Seni peetud 16 kohtumisega on Eesti koondise tagamängija Hispaania tugevuselt teises liigas keskmiselt 30,5 minutiga visanud 17,1 punkti, hankinud 3,4 lauapalli, andnud 2,8 tulemuslikku söötu ja teinud 1,3 vaheltlõiget.

Järgmises mänguvoorus, mis toimub 7. märtsil, läheb Hispaania esiliiga B-grupis neljandal kohal olev Palma (9-7) vastamisi 8. kohta hoidva Murciaga (6-11).