fbpx
Close

Kadri-Ann Lass siirdub tulevaks hooajaks tugevasse Ungari kõrgliigasse

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Eesti rahvusnaiskonda kuuluv Kadri-Ann Lass avaldas hiljuti portaalile Korvpall24.ee, et liitub järgmiseks hooajaks uue välisklubiga. Nüüdseks on selgunud, et 23-aastane naine siirdub tugevasse Ungari kõrgliigasse, kus hakkab esindama Uni Győri võistkonda, vahendab Eesti naiste korvpalli ametlik Instagrami leht.

Uni Győr hoidis 2019/2020 hooajal Ungari meistrisarjas 10 võidu ja 12 kaotusega kaheksandat kohta, kokku osaleb 12 naiskonda. Lisaks Ungari kõrgliigale osaleb Uni Győr ka naiste EuroCupil, kus saadi tänavusel hooajal kuuest mängust kaks võitu ja neli kaotust.

Oma esimese profiaasta Poola kõrgliigas Krakowi Wislas ridades veetnud 191 cm pikkune Lass tegi poolikuks jäänud hooajal kaasa kõigis 21 kohtumises ja kogus keskmiselt 9,9 punkti, 5,7 lauapalli, 1,3 resultatiivset söötu ning 1,4 blokeeritud viset.

Lass kiidab oma agenti: “Mul on oma agendiga väga hea koostöö. Ta teab, mida ma klubilt ja liigalt ootan ning leidis mulle uue klubi. Sain hea pakkumise välisklubilt, kus saan ennast tõestada tase kõrgemal.“

scroll to top