fbpx
Close

Suvise korvpallihooaja avalöök tehtud: U18 sarjas võtsid võidu Keevitajad

-U18 vanuseklassi esikolmik | Foto: Siim Semiskar

-U18 vanuseklassi esikolmik | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Eesti 3×3 korvpallihooaja avalöögiks oleval turniiril Tallinnas Snelli väljakutel peeti esimesena tugevatasemelised turniirid noorte U18 ja U15 vanuseklassides. U18 sarjas nägi ka mitmeid välismaal pallivaid Eesti noormängijaid ning kodumaal mängivaid oma vanuserühma tippe.

Koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu hajutati erinevad vanuseklassid päeva peale ära ning seetõttu alustasid noored mängudega juba kell 10 hommikul.

Poiste U18 vanuseklassis võitis meeskond Keevitajad, kes mängis koosseisus Markus Ilver, Kasper Suurorg ja Sverre Aav. Finaalis saadi kindlalt 16:7 jagu BC Männiokkad (Jan Henrik Levertand, Illimar Raiend, Ralf Küttis ja Janari Alavere) nimelisest võistkonnast. Kolmanda koha kohtumises said Vandersellid 11:10 jagu VHK/Põllu meeskonnast. Poodiumi viimasele astmele pääsesid Marko Kuhi, Ken-Martti Reinart, Kristjan Kroos ja Oliver Pere) ning VHK/Põllu särgis mängisid Märten Hallismaa, Hugo Toom, Mihkel Eesmaa ja Villem Vesingi.

-U15 vanuseklassi esikolmik | Foto: Siim Semiskar

Poiste U15 vanuseklassis võitis turniiri võistkond Kuked, kuhu kuulusid Gerrit Lehe, Artur Evestus, Georg Richard Aare ja Espen Mägi. Finaalis alistati meeskond nimega Kaikad (Edvard Marius Herter, Simm-Marten Saadi, Andero Piperal ja Kevin Jõesoo) 14:10. Kolmanda koha teenis tiim nimega Kanad, kes pronksimängus oli üle Tallinna Bulldogidest 21:4.

Pärast noormeeste turniiride lõppu tulid väljakule harrastajad ja naised. Eliit alustab kell 16.30 ning kirjas on 15 meeskonda. Teise seas on platsile tulemas näiteks Rain Veideman, Indrek Kajupank, Jaan Puidet, Mario Paiste, Kaido Saks, Karl-Johan Lips, Siim-Markus Post jt.

Kuna piirangute tõttu publikut platside äärde ei lubata, siis on ainus võimalus kõrgetasemelist korvpalli näha veebiülekande vahendusel.

scroll to top