fbpx
Close

Kalev/Cramo avavastane Lissaboni Sporting: üks tuttav ja viis tundmatut ameeriklast + paar asjalikku kohalikku

-Micah Downs | Foto: sporting.pt

Juba sel esmaspäeval on BC Kalev/Cramo jaoks ees uue hooaja üks tähtsamaid hetki, kui koduses Saku Suurhallis alustatakse korvpalli Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiriga. Esimeseks vastaseks on Portugali mullune tšempion Lissaboni Sporting.

Sporting tuli eelmisel hooajal riigi meistriks üle 39 aasta, sest vahemikus 1995 kuni 2019 meeste korvpalli esindusvõistkonda Lissaboni Sportingu spordiklubis ei eksisteerinud. Pärast tiimi taasloomist võeti Sporting kõigi teiste tiimide nõusolekul kohe otse tagasi Portugali kõrgliigasse.

Mullusest tiitlivõidu koju toonud koosseisust on põhimeestest järele jäänud kaks ameeriklast. 28-aastane ääremängija Travante Williams, kes mullu kogus liigamängudes keskmiselt 25,4 minutiga resultatiivseimana 16,3 punkti, 4,7 lauapalli, 4 söötu ja 2,3 vaheltlõiget ja 35-aastane veteran “number neli” Micah Downs, kes mullu poole hooaja pealt liitus Saksamaa kõrgliigaklubist Würzburg ja kogus üheksa liigakohtumisega keskmiselt 8,9 punkti, 5 lauapalli ja 2,8 söötu.

scroll to top