Kalev/Cramo resultatiivseim Silas Melson: me peame vastu võtma, kui meile pakutakse

-Silas Melson | Foto: Hendrik Osula/fiba.basketball

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai teisipäeval korvpalli Meistrite liiga alagrupifaasis ühe võidu kõrvale teise väga valusa ja napi kaotuse, kui Saku Suurhallis jäädi lisaajal 85:87 (25:19, 21:16, 19:18, 10:22, 10:12) alla belglaste Oostende Filoule (1-2). Vastaste horvaadist peatreener Dario Gjergja oli pressikonverentsil võidu üle ilmselgelt rahul, kuna peab valitsevat Eesti meisterklubi väga kõrgetasemeliseks tiimiks.

Kohtumise eel mängu favoriidiks peetud kalevlased võitsid kolm esimest veerandaega ning läksid neljandale perioodile vastu 12-punktilises eduseisus. Siis aga kangestuti ja Oostende tuli koguni 38-aastase serblasest tagamehe Dušan Djordjevici vedamisel järele. Normaalaja lõpp ning lisaaeg olid juba korralik loterii, kui vastastiku tabati suuri viskeid ja oldi mõlemalt poolt erinevatel hetkedel võidus kinni.

Nii normaal- kui lisaaja lõpus tabasid Oostende mängumehed aga valusatel hetkedel suuri viskeid ja lõpliku naela lõi Belgia tiimi poolelt seina ameeriklane Phil Booth, kes tabas ühepunktilises kaotusseisus (84:85) viimastel sekunditel kolmese.