fbpx
Close

TÄIENDATUD! Kalevist arusaamatustega lahkunud Ivan Almeida ei saanud Poolas palgaraha kätte ja tegi sääred

Avatar
-Ivan Almeida | Foto: Siim Semiskar

Hooajal 2018/19 BC Kalev/Cramo meeskonnas hooaega alustanud, kuid hiljem meeskonnaga koostöö katkestanud Cape Verde korvpallur Ivan Almeida probleemid on pärast Eestit lahkumist jätkunud, kui viimaste uudiste kohaselt jäeti punktikütile Poolas palk maksmata ning ta lahkus klubist.

Pärast Kalev/Cramot juba koguni viie erineva klubi eest mänginud 31-aastane Almeida pallis viimati poola klubis Wloclaweki Anwil, kus kogus 12 mänguga keskmiselt 19,9 punkti, 7,7 lauapalli ja 3,8 resultatiivset söötu.

10. jaanuaril postitas Almeida aga oma Twitteri kontole, et ta pole enam Anwili mängija, kuna Poola klubi on tema palgarahaga hilinenud. “On olnud hullumeelne hooaeg. Soovin klubile kõike paremat,” seisis Almeida postituse lõpus.

Mäletatavasti ei läinud ka Almeida lahkumine Kalev/Cramost valutult, kui mees oli justkui vigastatud ja ei saanud pikalt mängida, kuid kohe pärast lepingu lõpetamist Eesti esiklubiga jooksis juba järgmises mängupaigas platsile ja oli resultatiivne.

Kalev/Cramos tegi Almeida kaasa viies VTB Ühisliiga mängus ning kogus keskmiselt 24 minutiga 16,6 punkti, 4,6 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 1,8 vaheltlõiget.

Teisipäeva õhtul andis Poola klubi omapoolses teates üldsusele informatsiooni, et Almeidaga on probleemid lahendatud ja mees jääb siiski tiimi.

scroll to top
Inline
Inline