Kaspar Kitsing aitas Trentino Itaalia U18 finaalturniiril magusa võiduni

-Kaspar Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiril teenisid Kaspar Kitsing ja Trentino 53:47 võidu Roma Virtuse meeskonna üle. Vigastuse tõttu turniirilt eemale jääva Joonas Riismaa koduklubi Siena Mens Sana Basketball Academy oli 79:76 parem Bassano Oxygenist ning alagrupp läbiti täiseduga.

Trentino võidus mängis olulist rolli avaveerand, mis võideti 21:6. Poolajale mindi 17-punktilises eduseisus, kuid kahe järgmise veerandajaga vähendasid vastased vahe kuuele punktile. Lähemale siiski enam ei jõutud ja Trentino lõpetas alagrupi kahe võidu ning ühe kaotusega.

Algviisikus alustanud Kaspar Kitsing mängis ligi 29 minutit ja viskas selle ajaga 8 punkti (kahesed 4/9, kolmesed 0/3). Eestlane kogus veel 4 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga. Võistkonna resultatiivseim oli Matteo Accordi 14 punktiga. Kaotajate poolelt tõi Aristide Mouaha Tcheussi 11 silma.