Bologna ja Jurkatamm teenisid U18 finaalturniiril võidu, Livornole valus kaotus

-Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus | Foto: Virtus Segafredo Bologna Facebook

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiril olid Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus 77:56 paremad Bologna Fortitudo103 võistkonnast. Kirill Koršunovi kodumeeskond Livorno Don Bosco pidi 72:78 kaotuse vastu võtma Reggio Emilia tiimilt.

Algviisikus alustanud ja pea 38 minutit mänginud Kirill Koršunov tõi Livornole 8 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 2/5, kolmesed 1/2). Tema nimele jäi lisaks 5 lauapalli, üks korvisööt ja viskeblokeering, 2 pallikaotust ning 3 isiklikku viga. Matteo Graziani oli meeskonna parim 22 punktiga, võitjate eest viskas Russel Donald Tchewa Tchamadeu samuti 22 silma, kes korjas ka 12 lauapalli.

Bologna eest algviisikus platsile jooksnud Mikk Jurkatamm mängis ligi 20 minutit ja viskas selle ajaga 4 punkti (vabavisked 4/5, kahesed 0/2, kolmesed 0/2). Ta kogus veel 6 lauapalli ja tegi 2 isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseim oli Niccolo Venturoli, kes tõi 16 punkti. Kaotajate poolelt viskasid Marco Prunotto, Matteo Zanetti ja Simone Balducci parimatena 8 silma.