fbpx
Close

Kaspar Treier 3-aastasest lepingust: mõlemalt poolt peab olema palju usaldust

Avatar
-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Eelmise nädala lõpus sai ametlikult selgeks, et Eesti koondise 20-aastane ja 204 cm pikkune suur äär Kaspar Treier siirdub 3-aastase lepingu alusel Itaalia tippklubisse Sassari Dinamo. Eestlane kinnitas, et klubi oli talle silma peale pannud juba ammu ning see tegi tema jaoks otsustamise küllalt lihtsaks.

“Sassari on mind jälginud juba eelmise hooaja algusest,” rääkis mullu esiliiga ehk Serie A2 klubis Ravenna olulisi minuteid pallinud mängumees Korvpall24.ee portaalile, et pikalt ringelnud kuulujuttudel, mis teda klubiga seostasid, oli tõepõhi all. “Otsustasin üpriski kiirelt Sassari kasuks ja teisi võistkondi väga ei kaalunud.”

Tulevikumehe sõnul sai klubivalikul otsustavaks see, et Sassari on üks neljast tugevamast võistkonnast Serie A-s ja lisaks mängitakse veel ka korvpalli Meistrite liigas. Eelmise hooaja katkemise hetkel oli Sassari meistriliigas 16 võidu ja 5 kaotusega Bologna järel teisel kohal.

Klubi treeneriks on endine tippmängija Gianmarco Pozzecco, kes peatreenerina juba jõudnud tüürida ka Orlandina Basketit, Vareset ja Bolognat. “Olen treeneriga mitu korda rääkinud ja tundub, et ta usub minusse palju,” sõnas Treier.

Tippkorvpallis on 3-aastane leping pigem erand kui reegel ning see tähendab, et Sassaril on Eesti mängumehesse tublisti usku. “Jah, allkirjastada 3-aastane leping tähendab enda sidumist selle klubiga üpriski pikaks ajaks. Seega peab mõlemalt poolt olema palju usaldust,” kommenteeris Treier tehingu pikkust.

Sassari läheb kindlasti ka uuel hooajal võitlema väga kõrgete kohtade nimel ning Treier on enda poolt valmis tegema kõik selleks, et tiimi igakülgselt aidata: “Kindlasti lähen võitlema, et saada nii palju mängu minuteid kui võimalik!”

scroll to top
Inline
Inline