fbpx
Close

Kaspar Treier elust Itaalias: suur osa ajast läheb korvpallile ja õppimisele

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Alles 18-aastane eestlasest ääremängija Kaspar Treier on Itaalia korvpalli esiliigas tänavu kerkinud idaregioonis teist kohta hoidva Montegranaro meeskonna põhirotatsiooni. Pühapäeval pääses Treier ka oma tiimi algviisikusse ning teenis 22 mänguminutit.

U20 sarjas viimastes mängudes näiteks 37 ja 40 punktiseid viskekontserte korraldanud üle kahemeetrine Treier on täismeeste hulgas 18 mänguga kirja saanud keskmiselt 8,7 minutit, 2,1 punkti ja 2,2 lauapalli.

“Olen enda senise hooajaga rahul. Olles veel üpris noor ja väheste kogemustega mängija, pole kerge sellisel tasemel läbi lüüa ja seda eriti võistkonnas, mis on tabelis teisel kohal. Teen kõvasti tööd, et mänguminuteid järjest juurde saada,” sõnas noormees Korvpall24.ee portaalile.

Meeskonna senine edu on ka neile endale olnud veidi ootamatu: “Tegelikult oli aasta alguses eesmärk Serie A2 tasemele püsima jääda. Seega, oleme hetkeseisuga väga rahul. Aasta teisel poolel üritame jõuda play-offi ja võita nii palju mänge kui võimalik.”

Treieri sõnul on ta Itaalia eluga hästi kohanenud, kuid kogu aeg kulub õppimise ja korvpalli peale ning kohaliku elu-oluga tutvumiseks mahti pole: “Aega korvpalli kõrvalt platsivälist elu elada on väga vähe ja suurem osa sellest ajast läheb õppimisele või puhkamisele.”

scroll to top