fbpx
Close

Kerr Kriisa: oleme noor tiim ja me ei lase vastastel endale lihtsalt peale astuda, vastasel juhul oleksime võinud Eestisse jääda

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti korvpallikoondis pidi neljapäeval võõrsil võitluslikus ja meelelahutuslikus mängus Celjes tunnistama valitseva Euroopa meistri Sloveenia 104:83 (27:23, 29:15, 21:25, 27:20) paremust. Enne mängu oli kõige räägitum teema see, kuidas me saame hakkama maailma ühe parema korvpalluri Luka Doncici pidurdamisega ning kui palju pahandust teeb meile sloveenide eelmise generatsiooni superstaar Goran Dragic.

Doncici küsimusele võib vastata, et episoodiliselt saime temaga üllatavalt hästi hakkama, aga suures pildis oli ikkagi just tema klass see, mis eestlaste vastupanu lõpuks maha surus. Dragiciga oli asi kohati isegi hullem, kuna 36-aastane vanameister tabas väljakult viskeid 80-protsendiliselt (8/10) ning kogus 19 punkti ja 6 resultatiivset söötu.

Meie õnneks viibis kogenud Dragic platsil kõigest 18,5 minutit, kogudes selle ajaga oma +/- näitajaks tiimi parimad +25. Näiteks 50-protsendilise visete (9/18) ning ka vabavisete (4/8) tabavusega Doncic kogus küll 25 punkti, 11 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu, kuid tema +/- näitaja oli tiimi kõrgeima 30 mänguminuti juures vaid +6.

scroll to top