fbpx
Close

Kes TalTechi mängumeestest suudab videokoosolekul räägitud infost kõige rohkem omaks võtta?

-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” käis eelmisel korral Manta Maja stuudios külas selle hooaja keskel TalTechi peatreeneriks tõusnud 29-aastane Kris Killing. Ühe teemana puudutasime põhjalikult korvpallimeeskondade videokoosoleku olemust ja seal läbi võetava info hulka.

TalTechi abitreenerina oli just Killing see mees, kes mänguvideod lahti lõikas ja videokoosoleku materjalid kokku pani. Pärast Gert Kullamäe lahkumist peatreeneri ametist on Killing jätkanud sama tegevust ka edasi. Tema sõnul võib ühe videokoosoleku ettevalmistamiseks kuluda mitu päeva, kuid sündmus ise ei tohiks üle 25 minuti venida ning informatsiooni ei saa palluritele liiga palju korraga anda.

“Kui jätame Kalev/Cramo välja, siis teiste meeskondade mängijad võtavad ilmselt palju vähem informatsiooni vastu, mis ka meelde jääb. Kindlasti räägin ma vastasmängijate tugevused ära, aga nende kombinatsioone me liiga palju trennis läbi ei võta,” rääkis Killing ja lisas, et personaalsete raportitega üritatakse kõigi vastaste puhul hoida samasugust joont.

Väga positiivse ja professionaalse näitena tõi Killing välja vanameister Gregor Arbeti: “Üks mees, kes videokoosolekuid vajab ja võtab info ka omaks, on Arbet. Kuna ta on mänginud Kalev/Cramos ja VTB Ühisliigas, siis on ta seda kogu elu teinud ja suudab infot kõige rohkem vastu võtta. Tema jaoks on see rutiin.”

Kuula korvpallipodcasti “Möödavise” 19. osa:

scroll to top