Kitsingu koduklubi läbis alagrupi täiseduga, Treieri ja Jurkatamme oma jäi viimaseks

-Kaspar Kitsing | Foto: Massimo Nazzaro/Pallacanestro Forlì 2.015

Itaalia esiliigaklubide osalusel mängitaval hooajaeelsel LNP superkarika turniiril teenis Kaspar Kitsingu kodumeeskond oma alagrupis kolmanda järjestikuse võidu ja liikus täiseduga veerandfinaali. Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme koduklubi kaotas ka kolmanda mängu ning jäi alagrupis viimaseks.

Koduplatsil mänginud Kitsingu koduklubi Forli Unieuro alistas alagrupi viimases kohtumises Piacenza Assigeco 71:57 (20:14, 16:17, 22:11, 13:15).

Kitsing sekkus mängu pingilt ning viibis väljakul kokku 24 minutit. Tema arvele kogunes selle ajaga 3 punkti (kolmesed 1/6), üks lauapall, 2 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Treieri ja Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi kaotas alagrupi viimases mängus võõrsil Imola Le Naturellele 83:89 (22:15, 27:29, 21:23, 13:22).

Pingilt sekkunud Treieri arvele kogunes mängu lõpuks 20 minutiga 9 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 0/4, vabavisked 3/4), 3 lauapalli, üks korvisööt, üks pallikaotus ja üks isiklik viga. Kolmapäevases mängus sääremarja vigastanud Jurkatamm Ravenna koosseisu ei kuulunud.

Forli kohtub LNP (Lega Nazionale Pallacanestro) superkarika veerandfinaalis Udine meeskonnaga.