fbpx
Close

Kõik joonistama! Osale G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“

Avatar

Kutsume üles kõiki lapsi ja koolinoori osalema Eesti korvpalli 100. sünnipäevale pühendatud G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“.

Pane vaim tööle, visanda paberile korvpalliteemaline pilt, saada see meiliaadressile joonistus@basket.ee ning võida vingeid auhindu! Pildi juurde palume lisada autori nime ja vanuse.

NB! Palume kõikidel osalejatel originaaljoonistuse säilitada!

Võidutöö leiab tee erikujundusega T-särgile, mida saavad kõik huvilised soetada Korvpall 100 erilehelt. Teise ja kolmanda koha joonistused jõuavad vastavalt postmargile ja kaardile.

Esikolmikule panevad vinged auhinnad välja G4S ja Sportland, lisaks läheb kõikide osalejate vahel loosi sadakond Korvpall100 eriauhinda (rahvuskoondise mängusärk, pallid, torusallid, t-särgid, sokid jpm).

Otsi paber ja pliiatsid välja ning anna kuuma! Tööde esitamiseks on aega kuni 31. märtsini.

Saadetud töödest tekib basket.ee ja Korvpall100 erilehele galerii.

 

View this post on Instagram

 

Kõik joonistama! Osale G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“ 🏀🏀🖍🖍 Kutsume üles kõiki lapsi ja koolinoori osalema Eesti korvpalli 100. sünnipäevale pühendatud G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“. Pane vaim tööle, visanda paberile korvpalliteemaline pilt, saada see meiliaadressile joonistus@basket.ee ning võida vingeid auhindu! Pildi juurde palume lisada autori nime ja vanuse. NB! Palume kõikidel osalejatel orignaaljoonistuse säilitada! Võidutöö leiab tee erikujundusega T-särgile, mida saavad kõik huvilised soetada Korvpall 100 erilehelt. Teise ja kolmanda koha joonistused jõuavad vastavalt postmargile ja kaardile. Esikolmikule panevad vinged auhinnad välja G4S ja Sportland, lisaks läheb kõikide osalejate vahel loosi sadakond Korvpall100 eriauhinda (rahvuskoondise mängusärk, pallid, torusallid, t-särgid, sokid jpm). Otsi paber ja pliiatsid välja ning anna kuuma! 💪Tööde esitamiseks on aega kuni 31. märtsini. Saadetud töödest tekib basket.ee ja Korvpall100 erilehele galerii. #meiemäng

A post shared by Eesti Korvpalliliit (@basketee) on

scroll to top
Inline
Inline