Konontšuk ja Southern Miss kaotasid Bahama turniiril ka teise mängu

-Artur Konontšuk | Foto: Siim Semiskar

Artur Konontšuki koduvõistkond Southern Miss Golden Eagles kaotas Bahama pealinnas Nassaus toimuval Battle 4 Atlantis miniturniiril ka teise mängu, jäädes 56:81 alla NCAA tugevuselt 13. meeskonnaks peetavale Seton Hall Piratesile.

Kaks ja pool minutit enne avapoolaja lõppu oli kaotusseis veel 28:30, kuid vaheajaks jäädi taha 31:40. Teisel poolajal Southern Miss enam üheksast punktist lähemale ei jõudnudki.

Algviisikus alustanud Konontšuk viibis väljakul 20 minutit, kuid punktiarvet avada ei suutnud, visates mööda kaks lähi- ja kaks kaugviset. Küll aga hankis ta 3 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ning blokeeris ühe vastaste pealeviske. Negatiivse poole peale jäi üks pallikaotus.

Southern Missi resultatiivseimaks kerkis 18 silma visanud Gabe Watson, võitjate parim oli Myles Powell samuti 18 punktiga.

Southern Miss jätkab hooaega kahe võidu ja viie kaotusega, Associated Pressi ja USA Today jooksvates edetabelites 13. kohal asuv Seton Hall sai kahe kaotuse kõrvale viienda võidu. Turniiri viimases mängus läheb Southern Miss Eesti aja järgi ööl vastu homset vastamisi Alabamaga.