Konontšuki ja Southern Missi nukker seeria sai koduväljakul jätku

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men's Basketball Facebook

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men’s Basketball Facebook

Artur Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis juba viienda järjestikuse kaotuse, jäädes 52:72 alla North Texas Mean Greenile.

Kolme järjestikuse võõrsilmatši järel taas kodusaalis mänginud Southern Miss oli tagaajaja rollis sisuliselt terve kohtumise. Esimene poolaeg kaotati 34:44 ja seitsmest punktist lähemale järgmise 20 minuti jooksul enam ei jõutud.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Konontšuk pääses platsile 19 minutiks, kuid punktiarvet avada ei suutnud (kahesed 0/1, vabavisked 0/1). Küll andis ta aga ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike.

Southern Missi resultatiivseim oli 13 punkti toonud Boban Jacdonmi. Üleplatsimeheks kerkis Umoja Gibson, kes viskas võitjate kasuks 17 punkti.

Southern Missi tänavune hooaeg pole kulgenud loodetud moel. 18-st mängust on võidetud vaid neli, oma konverentsis (C-USA) on kaotatud kõik viis senipeetud kohtumist. North Texasel on kirjas 10 võitu ja kaheksa kaotust. Oma järgmise mängu peab Southern Miss juba laupäeval, kui võõrustatakse Rice’i ülikooli meeskonda.