fbpx
Close

Koroonaviirus tabas Henri Drelli koduklubi, eestlane pääses napilt minema

Avatar
-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Itaalia kõrgliigas palliva Henri Drelli koduklubi Pesaro teatas täna sotsiaalmeedia vahendusel, et kahel klubi liikmel on tuvastatud koroonaviirus COVID-19. Praeguseks on täpsustatud, et põhimeeskonna mängijatega nakatanute puhul tegemist pole.

Klubi esindaja sõnul töötatakse nüüd selle nimel, et täita kõiki kohalikult terviseametilt saadud juhiseid. Itaalias, ühes koroonaviiruse kriisikoldes, on kõik kohaliku taseme sporditegevus vähemalt kuni 3. aprillini peatatud.

Henri Drell on jõudnud viiruse eest tagasi kodumaale ning tema info kohaselt nakatusid Pesaros üks noormängija ja üks klubi kontoritöötaja. “Mina olen Eestis juba ja mängijaid nakatunute hulgas pole. Nakatanutega minul ka kordagi kontakti polnud. Hetkel sain Eestisse määramata ajaks,” sõnas Drell Korvpall24.ee portaalile.

Itaaliast minema saamine ei käinud 19-aastasel mängumehel kergelt: “See oli keeruline, tehti 100 testi ja värki.” Kuna eestlane naasis riskipiirkonnast, siis enda sõnul on ta hetkel jäänud koduseks ning plaanib seda ka edaspidiseks.

scroll to top
Inline
Inline