Koršunov ja Riismaa paistsid silma lauavõitluses, Erkmaa ja Miti koduklubid kaotasid taas

-Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco | Foto: Pallacanestro Don Bosco Livorno Facebook

Itaalia tugevuselt kolmandas liigas olid pühapäeval võistlustules Hugo Erkmaa ja Arnold Mitt, kelle koduklubid said mõlemad kirja kaotused. Astme võrra madalamal käisid möödunud nädalavahetusel väljakul Kirill Koršunov ja Joonas Riismaa, kelle kodumeeskonnad said vastavalt võidu ja kaotuse.

Arnold Miti koduklubi Civitanova Marche Virtus kaotas võõrsil Teramo Basketile 63:71 (16:26, 11:18, 12:11, 24:16).

Algviisikus alustanud Mitt viibis väljakul 9 minutit ning viskas selle aja jooksul 2 punkti (kahesed 1/2).

Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Civitanova Marche jätkab Serie B C-alagrupis 10. kohal, olles kogunud 11 võitu ja 14 kaotust.

Hugo Erkmaa ja Napoli Basket jäid koduväljakul 65:94 (14:27, 17:24, 19:24, 15:19) alla Palestrinale.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Erkmaa pääses väljakule 8 minutiks, kuid ühtegi pealeviset ta selle ajaga ei sooritanud. Küll aga võttis ta 2 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu.

Viimased kolm kohtumist kaotanud Napolil on nüüd kirjas 16 võitu ja 11 kaotust, millega langeti Serie B D-alagrupis kaheksandale ehk ehk viimasele play-offi viivale kohale.

Joonas Riismaa kodumeeskond Montale Libertas Basket kaotas laupäeval võõral väljakul Livorno Piellele 64:77 (20:19, 21:25, 13:19, 10:14).

Algkoosseisus alustanud Riismaa arvele kogunes 36 mänguminutiga 7 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/3, vabavisked 1/2), 7 lauapalli, 4 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 6 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Tema takistamisel tegid vastased 3 viga.

Kirill Koršunovi koduklubi Livorno Don Bosco alistas pühapäeval koduväljakul Castelfiorentino ABC 64:63 (16:8, 16:12, 19:24, 13:19). Võidu tõid Marco Creati kaks tabavat vabaviset 8 sekundit enne mängu lõppu.

Algviisikus alustanud Koršunov viibis väljakul 27 minutit ning kogus tagasihoidliku visketabavuse juures 6 punkti (kahesed 2/8, kolmesed 0/6, vabavisked 2/2). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga. Vastased tegid tema takistamisel 2 viga.

Livorno jätkab Serie C Toscana regioonis 10 võidu ja 14 kaotusega üheksandal kohal, Montale paikneb kaheksa võidu ja 16 kaotusega 11. positsioonil.