Kriisa teenis hooaja viimases kohtumises rekordiliselt mänguaega, aga Arizona kaotas

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats täna varahommikul põhihooaja viimase mängu, jäädes võõrsil 69:80 alla Oregon Ducksile.

Esimese 20 minutiga 36:40 kaotusseisu jäänud Arizona oli terve teise poolaja tagaajaja rollis.

Algkoosseisus alustanud Kriisa sai mänguaega 31 minutit ning sellega püstitas ta isikliku NCAA rekordi. Tema arvele kogunes selle ajaga kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5), üks lauapall, neli resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Arizona poolel oli resultatiivseim James Okinjo, kes viskas 19 punkti ja andis mängu parimana kaheksa korvisöötu. Oregoni parim oli üleplatsimehena 22 punkti visanud Chris Duarte, kes võttis lisaks ka seitse lauapalli.

Arizona lõpetas põhihooaja 17 võidu ja üheksa kaotusega, Pac-12 konverentsis saadi 11 võitu ja üheksa kaotust.

Kuna iseendale määratud võistluskeeld jätab Arizona kõrvale kõigist põhihooajajärgsetest turniiridest (sh nii Pac-12 konverentsi kui ka NCAA finaalturniir), siis on meeskonna hooaeg suure tõenäosusega lõppenud.