Kriisa teenis rekordiliselt mänguaega ja kordas punktirekordit, kuid Žalgiris langes konkurentsist

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond langesid Leedu esiliiga play-off’i avaringis konkurentsist välja, jäädes seeria kolmandas mängus võõrsil Joniškise Delikatesasele alla 59:83.

Žalgiris oli terve kohtumise tagaajaja rollis – avaveerand kaotati 13:26, poolajaks oldi taga 35:52 ja kolmanda perioodi järel koguni 41:73.

Algviisikus alustanud Kriisa viibis väljakul kauem kui keegi teine – 37 minutit ja 19 sekundit – ning püstitas sellega oma isikliku Leedu esiliiga rekordi. Selle ajaga viskas ta 14 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 4/11), võttis 4 lauapalli, andis meeskonna parimana 6 resultatiivset söötu, sooritas 2 vaheltlõiget ning tegi 8 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Ühtlasi kordas Kriisa oma karjääri punktirekordit, 14 punkti viskas ta ka play-off’i avaringi esimeses mängus, mis kaotati 72:111. Seeria teise kohtumise kaotas Žalgiris 71:97.

Eestlasest rohkem punkte viskas Žalgirise duubli poolel vaid Arnas Adomavicius, kelle arvele kogunes 15 silma. Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Giedrius Stankevicius, kes viskas 20 punkti ja võttis 11 lauapalli.