VIDEO | Kristian Kullamäe jõudis tänu Ricky Hickmani pojale väga lähedale Bambergi debüüdile

-Kristian Kullamäe | Foto: Ekraanitõmmis

Saksamaa korvpalli kõrgliigas pidi Bambergi Brose Baskets tunnistama kolmapäeval koduplatsil Oldenburgi EWE Basketsi 93:86 paremust.

Bamberg viskas juba avaveerandil 29 punkti vastaste 18 vastu, aga poolajaks oli eduseis kahanenud kolmele silmale. Oldenburg jätkas head hoogu ka teisel poolajal, minnes viimaseks neljandikuks 67:64 juhtima ning koos neljanda veerandaja 26:22 paremusega vormistati seitsmepunktiline võit.

2017. aasta oktoobris Gotha Rocketsi särgis just Bambergi vastu 20 punkti visanud Kristian Kullamäe oli nüüd lähedal Saksamaa tippklubis debüüdile. Henri Drell Bambergi koosseisu ei kuulunud. Meeskonna parimana viskas Tyrese Rice koguni 33 punkti (kolmesed 9/13). Will Cummins oli võitjate parim 23 punktiga.

Bambergi Facebooki lehe andmetel sai Kullamäe kutse põhimeeskonna pingile seetõttu, et klubi üks staare Ricky Hickman lendas USA-sse, kuna tema perre sündis poeg.

Bamberg (20-12) on kaks vooru enne põhiturniiri lõppu turniiritabelis viies ja koha play-offis kindlustanud. Oldenburg (27-5) asub teisel positsioonil.