fbpx
Close

Nädalavahetusel selgitavad Kohilas U16 vanuseklassi meistri kaks Tallinna klubi, tartlased ja raplakad

-Ken-Martti Reinart ja Kaspar Sepp | Foto: Siim Semiskar

-Ken-Martti Reinart ja Kaspar Sepp | Foto: Siim Semiskar

Eesti U16 vanuseklassi noormeeste meistrivõistlustel mängivad juba sel nädalavahetusel toimuval finaalturniiril poolfinaalides põhiturniiri neli parimat meeskonda, kuna veerandfinaalides ühtegi üllatust sepistada ei suudetud. Nelja hulka jõudis kaks Tallinna tiimi, Tartu esindus ja Rapla.

Kuigi põhiturniiri võitja TTÜ Korvpallikool ja Kuremaa Spordikool pole vähemalt Basket.ee andmetel teist veerandfinaalmängu veel pidanud, siis avakohtumise 103:55 skoor ei jäta eriti kahtlusi, et TTÜ on siit paarist kindlalt edasi. TTÜ Korvpallikooli liidriks on aasta alguses ka BSBC turniiril U16 koondises häid esitusi teinud 2003. aastal sündinud Ken-Martti Reinart.

Põhiturniiri teisena lõpetanud Audentese SK sai samuti veerandfinaalis kaks kindlat võitu, kui Keila Korvpallikool alistati 124:72 ja 98:68. Audentest veavad samuti U16 koondislased Henri Veesaar (sünniaasta 2004) ning Gerrit Lehe (2005).

Kolmanda paigutusega play-offi alustanud Tartu Ülikool/Eviko sai Erkmaa KK meeskonnast jagu 81:63 ja 84:72 ning põhiturniiri neljas Rapla Korvpallikool oli Rakvere Spordikool/Tarvast üle 93:75 ning 89:81. Tartlaste tiimis on laiemale üldsusele ehk veidi juba endast märku andnud Markus Heinakroon ja Kaspar Sepp ning Rapla liidriks on Kardo Kilk.

Koos poistega 11.-12. mail Kohilas toimuval finaalturniiril medalid välja mängivas U16 neidude sarjas kohtuvad poolfinaalides Audentese SK/TSK – Audentese SK/Siili ja KA Tallinna Kalev – Pärnu Spordikool.

scroll to top