Kristian Kullamäe oli Baunach’i kaotusmängus meeskonna suurim skooritegija

-Kristian Kullamäe | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes kaotasid Saksamaa esiliigas tasavägiselt kulgenud mängus Chemnitz’ile 73:76.

Esimese veerandi kaotas Baunach 9:17, kuid teise veerandi võitis eestlaste koduklubi 26:19. Riietusruumist tulles sai Chemnitz paremini minema ja võitis kolmanda veerandaja 13:19. Viimasel veerandil suutis Baunach vahe veidi vähendada, kuid võitmiseks sellest ei piisanud. Bambergi farmklubi kaotas skoorgia 73:76 (9:17, 26:19, 13:19, 25:21).

Kohtumist algviisikus alustanud 19-aastane Kristian Kullamäe mängis 31,5 minutit, viskas meeskonna parimana 15 punkti (kahesed 5/9, kolmesed 1/6, vabavisked 2/2), andis kolm resultatiivset söötu, võttis ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja neli isiklikku viga. Samuti algviisikus alustanud 18-aastane Henri Drell viibis väljakul 34,5 minutit, viskas 11 silma (kahesed 2/8, kolmesed 1/3, vabavisked 4/4), andis kaks resultatiivset söötu, võttis viis lauapalli, tegi kaks viske blokeeringut, kolm pallikaotust ning neli isiklikku viga.

Baunach’i poolelt tõi Adam Pechacek 15 punkti ja 9 lauapalli. Chemnitz’i parim oli Jonas Richter, kes viskas 18 silma.

Baunach (5-14) asub turniiritabelis eelviimasel ehk 15. kohal. Eestlaste liigahooaeg jätkub 27. jaanuaril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Trieri Römerstrom Gladiatorsiga (9-9).