fbpx
Close

Kristian Kullamäe viskas Saksamaa tippklubi eest oma esimesed punktid

Avatar
-Kristian Kullamäe ja Bamberg Brose Baskets | Foto: Brose Bamberg TV Youtube

Kui Saksamaa tippklubi Bamberg Brose Basketsiga hooajaks valmistuv Kristian Kullamäe tiimi esimeses treeningmängus kätt valgeks ei saanud, siis päev hiljem peetud teises matšis tõi ta 5 silma, kui Bamberg sai 89:60 jagu kõrgliigasse kuuluvast Jena Science City tiimist.

Avaveerandi võitis Bamberg 20:16, kuid teisel neljandikul vajutati gaasipedaal korralikult põhja ning poolajaedu oli juba 43:27. Kolmandal veerandil jätkati eriti rünnakul head mängu ning see võideti 27:20. Lätlasest peatreener Ainars Bagatskis lubas viimasel perioodil küll noored mehed platsile, kuid intensiivsus ei vähenenud ning Bamberg teenis kindla võidu.

Kõik 12 platsil käinud Bambergi mängumeest kirjutasid oma nime ka skooritegijate lahtrisse: Tyrese Rice tõi 13, Arnoldas Kulboka 12, Elias Harris 10, Cliff Alexander 10, Nikos Zisis 8, Augustin Rubit 8, Ricky Hickman 7, Leon Kratzer 7, Kristian Kullamäe 5, Louis Olinde 4, Stevan Jelovac 3 ja Maurice Stuckey 2 punkti.

Brose Bamberg TV Youtube’i kanalil on üleval ka mängu videokokkuvõte. Eestlast näeb söödukiirust demonstreerimas 3:55 peal.

scroll to top
Inline
Inline