Kristian Kullamäel ei õnnestunud Hispaanias võiduarvet avada

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Hispaania esiliigas (LEB Gold) Madridi Real Canoe NC meeskonnas palliv Kristian Kullamäel (194 cm) ei õnnestunud võiduarvet avada. Granada meeskonnalt tuli vastu võtta kaotus numbritega  81:92 (23:18, 21:24, 20:28, 17:22).

Kohtumist alustas paremini Real Canoe, võites esimese veerandaja viie punktiga. Teisel veerandil läks initsiatiiv tasapisi vastaste kätte. Kuigi poolajaks oli Kullamäe klubi veel paari punktiga peal, ei antud neile teisel veerandil enam sõnaõigust.

Eesti koondise tagamees tõi 28 minutiga kaheksa punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/4, vabavisked 3/4), noppis kolm lauapalli, andis kaks korvisöötu, kaotas kolmel korral palli ning teenis neli viga. Meeskonna parimad olid Facundo Corvalan 14 ning Olaf Floris Schaftenaar 13 silmaga.

Lauavõitlust valitsenud Granada tiimi parimad olid Sergio Pardo 18 ja Diego Kapelan 16 punktiga. Kolm mängumeest tõid võrdselt 11 silma.

Real Canoe asub nelja kaotusega turniiritabeli lõpuotsas. Võiduarve üritatakse avada 27. oktoobril võõral väljakul Delteco Gipuzkoa Basketi vastu.