Kullamäe kerkis meeskonna parimaks, kuid Baunach kaotas tabeli viimaste heitluse

-Kristian Kullamäe | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes sai Saksamaa esiliigas juba kuuenda järjestikuse kaotuse, kui jäi võõrsil tabeli viimaste heitluses 58:88 alla Hanau White Wingsile.

Baunach jäi suurde kaotusseisu juba avaveerandil, mis kaotati 10:23. Poolajapausiks oli kaotusseis 25:41 ja kolmanda veerandaja järel 43:62. Baunach tegi koguni 24 pallikaotust võõrustajate 12 vastu.

Mõlemad eestlased alustasid algviisikus. Kullamäe viibis väljakul ligi 27 minutit ja tõi selle ajaga oma meeskonna parimana 15 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 3/7). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 3 korvisöötu ning tegi 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Drelli arvele jäi 29 ja poole minutiga 7 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/5, vabavisked 2/2), 3 lauapalli, üks resultatiivne sööt, 8 pallikaotust ning 3 isiklikku viga.

Hanau parim oli ameeriklane Luquon Choice, kes viskas üleplatsimehena 30 punkti ja võttis 8 lauapalli.

Baunach jätkab Saksamaa esiliiga ehk ProA tabelis 24 vooru järel viimasel ehk 16. kohal, olles kogunud 5 võitu ja 19 kaotust. Drell ja Kullamäe liituvad tänase kohtumise järel Eesti rahvuskoondisega. Baunach, kes eestlaste koondise juures viibimise ajal liigamänge ei pea, kohtub järgmisena 1. märtsil võõrsil tabelis 5. kohal asuva Team Ehingen Urspringiga.