Sander Raieste ja Baskonia duubel said tabeli keskmikult suure kaotuse

-Sander Raieste ja Baskonia duubelmeeskond | Foto: baskonia.com

Sander Raieste ja Baskonia duubel ei suutnud Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) maha murda tabeli keskmikku Bodegas Rioja Vega meeskonda ja said kaotuse 65:91 (15:20, 10:21, 19:21, 21:29).

Mängu alguses oli kõik veel võimalik talendikale Baskonia duublile, kuid seejärel vajutasid kogenumad mehed teisel veerandil järgmise käigu ning poolajaks oli Bodegas kindlalt ees 41:25. Siit peale enam mingeid üllatusi ei tulnud ja Sander Raieste peab tulema koondisele appi küllaltki nukra mängu pealt.

Meie mees viskas 33 minutiga tagasihoidlikud 5 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/3, vabavisked 1/2), võttis 4 lauapalli, andis kaks söötu, tegi kolm pallikaotust ja kaks viga. Meeskonna parimad olid Miguel Burgos 19, Lautaro Tomas Lopez 15 ning Tavario Earnest Miller 12 silmaga.

Vastaste parimad olid Erik Randall Nissen 17, Jorge Velazquez 16 ning Tyronne Maliek Jordan 15 punktiga.

Tabelis on Baskonia duubel kindlalt Läänedivisjoni eelviimane 7 võidu ning 15 kaotusega. Järgmine mäng Raieste jaoks on Eesti koondise eest 21. veebruaril Serbia vastu.