Kullamäe tegi Baunachi kaotusmängus uskumatu etteaste, Drell samuti parimate punktitoojate seas

-Kristian Kullamäe ja Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa korvpalli esiliigas ProA-s olid Kristian Kullamäe ja Henri Drell Baunach Young Pikesi eest heas hoos, kuid vastu tuli võtta 76:85 kaotus Tübingen Walter Tigersi võistkonnalt.

Baunach kaotas avaveerandi 13:22 ja poolajaks oldi 34:44 taga. Kolmas veerandaeg lõppes 23:23 ja viimase neljandiku võõrustajad küll 19:18 võitsid, aga üheksapunktiline kaotus oli tõsiasi.

Kristian Kullamäe kerkis 32,5 mänguminuti jooksul üleplatsimeheks ja tegi kaksikduubli, kui viskas 24 punkti (vabavisked 6/7, kahesed 6/7, kolmesed 2/5) ja andis koguni 14 korvisöötu. Lisaks võttis ta 4 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja 4 isiklikku viga.

Henri Drell mängis ligi 36 minutit ja viskas 12 punkti (vabavisked (5/8, kahesed 2/7, kolmesed 1/5). Veel võttis ta 4 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, pallikaotuse ja 4 isiklikku viga.

Adam Pechacek oli Baunachi paremuselt teine skooritegija, kelle nimele jäi 20 silma. Võitjate poolelt tõi Besnik Bekteshi 18 punkti. Varasemalt Eestis Tallinna Kalev/TLÜ-s pallinud Robertas Grabauskas lisas 6 punkti ning 13 lauapalli.

Baunach jätkab kuue võidu ja 23 kaotusega turniiritabelis viimasel ehk 16. kohal. Tübingen (14-15) on kümnes.