Vene ja Gran Canaria toodi Hispaanias taas maa peale tagasi

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife võõrsilt vastu võtma 85:99 kaotuse Andorra MoraBanc tiimilt. Alles kolme päeva eest oli Gran Canaria Euroliigas võtnud kindla 90:67 võidu Piraeuse Olympiakose üle.

Andorrale kuulus avaveerand 29:18 ja poolajaks oldi juba 55:35 ees. Kolmas veerandaeg kulges Gran Canaria jaoks võrdsemalt, kuid ikkagi vahe suurenes kahe punkti võrra. Viimane neljandik võideti küll 30:22, aga kokkuvõttes tuli siiski 15-punktiline kaotus vastu võtta.

Siim-Sander Venele usaldati mänguaega 8,5 minutit, kuid punktiarve jäi avamata (kolmesed 0/2). Statistikasse kogunes üks lauapall. Meeskonna parimana tõi 21 punkti Jacob Wiley. Andorra eest viskas Dylan Ennis 23 silma.

Turniiritabelis asub Gran Canaria kaheksa võidu ja 16 kaotusega 15. kohal. Andorra (12-12) paikneb üheksandal positsioonil.

Järgmise mängu peab Gran Canaria 28. märtsil, kui Euroliigas ollakse võõrsil vastamisi Tel Avivi Maccabiga. Hispaanias kohtutakse 30. märtsil Valencia võistkonnaga.