fbpx
Close

Leedukeelses koolis õppiv Kerr Kriisa loodab Jasikeviciusele silma jääda

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Augustis Kaunase Žalgirise duubelmeeskonnaga liitunud 17-aastane Kerr Kriisa aitab enne liigamänge Eesti 3×3 korvpallitiimi, kes lendas teisipäeval Argentinasse noorte suveolümpiamängudele.

Isa Valmo Kriisa innustusel korvpalliga tegelema hakanud 17-aastane Kerr liitus augustis Leedu gigandi Kaunase Žalgirise duubelmeeskonnaga ja hakkab noore tiimiga mängima Leedu teises liigas, kuid loodab muidugi jääda silma ka Žalgirise põhimeeskonda juhendavale Šarunas Jasikeviciusele, kirjutab ERR Sport.

“Esialgu on plaan seal enda satsis korralikke minuteid saada ja kui Jasikevicius suuremas satsis mind märkab, siis tahaks ka suurema satsi juures mõned trennid või mängud saada,” rääkis noormees.

Et tagamängija läks Kaunases ka 11. klassi, kus kogu õpe toimub Leedu keeles, siis on suurimaks väljakutseks just Leedu keele kiire omandamine. “Üritan haridust saada, aga sellega on natukene keeruline,” tõdes Kriisa. “Treener ei taha mind väga e-õppe peale ka lasta, peab vaatama, et kuidas ja mis, aga haridust tahaks ikka normaalset saada.”

scroll to top