fbpx
Close

Luunja vald ja Rapla astusid üks suurema ja teine väiksema sammu finaalturniiri suunas

-Katarina Tamm | Foto: Siim Semiskar

-Katariina Tamm | Foto: Siim Semiskar

Naiste esiliigas peeti möödunud nädalavahetusel kaks veerandfinaalmängu, kui Luunja vald alistas suurelt 67:34 Narva PSK ja Rapla Korvpallikool oli 76:67 parem Keilast. Poolfinaali pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. 

Luunja poolelt kogusid Laura Jõgisoo 14 ja Triinu Toomla 12 silma. Võrdselt 11 punkti peale jäid Kadri Tein ja Maarja Kalma. Narva poolelt jõudis kahekohalise punktisummani ainult Anastassia Ptitsõna, kelle kontosse kanti 12 punkti. Kuue silma peale jäid Rihanna Fomištjova. Olga Feštšenko ja Irina Bahmatova.

Paari otsustav kohtumine toimub teisipäeval algusega kell 19 Kambja spordihoones, kirjutab Basket.ee.

Võiduka Rapla naiskonna parimaks kerkis Katarina Tamm 20 punktiga. Kaia Milling lisas 16 punkti ning Anna Maria Tambergi ja Karin Lipstuhli arvele jõi võrdselt 10 silma. Kristel Talv tõi Keilale 17 ja Liis Sild 15 punkti. Gerda Kirpson ja Maarja Sillamaa lisasid 8 silma.

Keila ja Rapla otsustava kohtumine toimub kolmapäeva, algusega kell 18:30 Raplas, Sadolin Spordihoones. Kohtumist näeb otseülekandes sport.television.ee vahendusel.

Kui Audentese SK naiskond teenis põhiturniiri võiduga otsepääsme poolfinaali, siis täna sai selgeks teine naiskond, kes finaalturniirile pääseb. Kell 19:30 lähevad korduskohtumises vastamisi BC Elva/CHK ja Pärnu Spordikool. Esimese mängu võitis Elva tulemusega 69:57, kuid esmaspäevase kohtumise statistikat üleval veel pole.

Naiste esiliiga nelja võistkonnaga finaalturniiri toimub 5.-6. juunini Paides.

scroll to top