fbpx
Close

Maide meeskond jätkas uhket kodumängude seeriat suure võiduga

-Marten Maide | Foto: Jessie Adell Rogers/Liberty University

-Marten Maide | Foto: Jessie Adell Rogers/Liberty University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängiva Marten Maide kodumeeskond Liberty Flames pidas teisipäeval aasta viimase kohtumise, kui külla sõitnud Alcorn State Braves alistati lausa 108:65.

Ühepoolseks kujunenud mängus tehti sotid selgeks juba avapoolajal, mille Liberty võitis 57:33.

Maide pääses platsile üksnes paariks viimaseks minutiks ja ei teinud selle ajaga ühtegi pealeviset. Eestlase arvele jäi üks pallikaotus ja üks isiklik viga. Liberty resultatiivseim oli Darius McGhee, kes tabas oma üheksast kolmepunktiviskest kuus ja kogus lõpuks 20 silma. Üleplatsimeheks kerkis kaotajate kasuks 24 punkti visanud Troymain Crosby.

Liberty jaoks oli tegu 29. järjestikuse koduvõiduga, mis on NCAA-s teiseks pikim käimasolev koduvõitude seeria. Pikemat seeriat omab ainult üliõpilasliiga tugevaimaks meeskonnaks peetav Gonzaga, kes on võitnud koguni 40 kodumängu järjest. Ühtlasi oli tegu alles esimese mänguga pärast 2013. aastat, kui Liberty meeskond on visanud kolmekohalise arvu punkte.

Kokku on käesoleval hooajal saadud kaheksa võitu ja kolm kaotust, Alcorn State on kaotanud kõik kolm senist kohtumist. Oma järgmise kohtumise peab Liberty 1. jaanuaril, kui tehakse algust konverentsisiseste mängudega.

scroll to top