Mark-Andreas Jaaksonile ja GBA-le kahe päevaga kaks võitu

-Mark-Andreas Jaakson | Foto: Siim Semiskar

Tšehhi U19 liigas teenis GBA (Get Better Academy) korvpalliakadeemias palliv Mark-Andreas Jaakson kaks võitu. Laupäeval oldi 86:64 üle Prostejovi Orlist ning täna alistati 76:72 Ostrava Snakes.

Esimeses kohtumises teenis eestlane 17 minutit mänguaega, mille jooksul viskas ta 5 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 1/2), võttis 3 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole pealt tegi ta 3 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Meeskonna parim oli 13 punktiga David Javorsky, vastastele tõi 17 silma Jan Madera.

Ostrava Snakesi vastu viibis Jaakson väljakul 22 minutit ja tõi omadele 2 punkti (kahesed 1/4). Tema nimele kogunes veel võrdselt 2 lauapalli, pallikaotust ja isiklikku viga. Maroš Zeliznak viskas 21 punkti ja kogus lausa 20 lauapalli. Kaotajate parim oli Jakub Slavik 17 punkti ja 13 lauapalliga.

U19 liigatabelis on GBA (18-4) teisel kohal. Prostejovi Orli (14-8) paikneb viiendal ja Ostrava Snakes (14-8) kuuendal kohal.