Varese teenis magusa võidu tabeli kolmanda Avellino üle, Venelt 12 punkti

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli kõrgliigas üllatas Siim-Sander Vene koduklubi Varese tabeli kolmandat meeskonda Avellinot, teenides 82:75 võidu.

Varese võitis juba avaveerandi 26:14 ja poolajaks oldi 11-punktilises eduseisus. Avellino suutis kolmanda veerandajaga vahe vähendada kaheksale punktile, kuid kokkuvõttes said võõrustajad ikkagi väärtusliku võidu kätte.

Siim-Sander Vene teenis 33 minutit mänguaega ja tõi omadele 12 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 2/3), võttis 4 lauapalli ja andis 5 korvisöötu. Negatiivse poole pealt kaotas eestlasest ääremängija kolmel korral palli ja tegi 2 isiklikku viga.

Varese parim oli 26 punkti ja 8 lauapaliga Stan Okoye, Aleksa Avramovic lisas 13 silma. Vastaste resultatiivseim oli 22 punktiga Jason Rich. 15 punkti sai oma nimele Dezmine Wells.

Turniiritabelis on Varese (9-13) 12. kohal, Avellino (15-7) jätkab kolmandana.