Baunach sai lisaajal lähikonkurendist kahe punktiga jagu ja kerkis tabelis koha võrra

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

-Henri Drell | SK Fotoart Kilian Schmitt

Saksamaa esiliigas alistas Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes lisaajal 92:90 OrangeAcademy meeskonna ja tõusis sellega liigatabelis ühe koha võrra.

Võõrustajad asusid avaveerandil 25:19 juhtima, aga poolajaks oli juba Baunach 44:38 peal. Kolmanda veerandajaga suurendati eduseis kümnele punktile, kuid vastased suutsid välja võidelda lisaaja. Otsustaval viiel minutil viskas Baunach kümme punkti OrangeAcademy kaheksa vastu ja teenis kokkuvõttes raske võidu.

Henri Drell sai väljakule ligi 15 minutiks ning viskas selle ajaga 9 punkti (vabavisked 2/5, kahesed 2/2, kolmesed 1/4), võttis ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi ühe vaheltlõike. Tema nimele jäi 3 isiklikku viga ja üks pallikaotus.

Louis Olinde tõi võitjatele 29 punkti, William McDowell-White lisas 19 silma ja 10 lauapalli. Vastaste eest viskas 24 punkti David Krämer ning Joschka Ferner sai kirja 22 punkti.

16 meeskonna seas paikneb Baunach (7-21) turniiritabelis nüüd eelviimasel kohal. OrangeAcademy (6-22) on viimane.