fbpx
Close

Matthias Tass ja Saint Mary’s alustasid turneed kindla võiduga Uus-Meremaa klubi vastu

-Saint Mary's Gaels | Foto: Saint Mary's Gaels Facebook

-Saint Mary’s Gaels | Foto: Saint Mary’s Gaels Facebook

Saint Mary’s kolledžimeeskond alustas oma tuuri Uus-Meremaal ja Austraalias esimese mänguga, kui 95:66 võideti Uus-Meremaa meeskonda Mainland Eagles.

Meeskonna peatreener Randy Bennett kommenteeris klubi kodulehele: “On väga tore tulla kogu tiimiga Uus-Meremaale, et mõned meie mängijad saaksid pallida perekonna ja sõprade ees. Siinse piirkonna korvpall on jõuliselt arenemas ning tore on mängida ühe siinse klubi vastu.”

Saint Mary’s Gaels tegi mängu ära kahe korraliku spurdiga teisel ja kolmandal veerandil ning parimaks tõusis Jordan Ford 20 punkti ja 8 korvisööduga. Malik Fitts kogus 12 silma ja 11 lauapalli ning Tanner Krebs 10 silma.

Uuel hooajal NCAA ülikooliliigas oma debüüti tegeva eestlasest keskmängija Matthias Tassi statistikat internetist leida ei ole.

Tass ise kinnitas Korvpall24.ee portaalile, et statistikat selles mängus ametlikult ei tehtudki. Tiimi treenerid ise panid endale numbreid kirja, aga tema enda kogutud näitajaid ei tea.

Küsimuse peale, kuidas ta Saint Mary’s Gaelsi tiimi on sisse elanud vastas 19-aastane ja 210 cm pikkune keskmängija: “Olen hästi kohanenud ja tunnen ennast meeskonnaga mugavalt.”

Konkurentsi kohta oma positsioonile sõnas Tass: “Kujud on teistel meestel head, aga midagi tuleb neil veel lihvida… nagu mul endalgi.”

Käimasoleval turniiril Uus-Meremaal ja Austraalias loodab Tass kindlasti tublisti mänguaega saada, sest katsetatakse erinevaid viisikuid ja taktikaid.

scroll to top