fbpx
Close

Matthias Tass viskas 10 punkti ja Saint Mary’s Gaels teenis võidu

-Matthias Tass ja Saint Mary's Gaels | Foto: Saint Mary's College Men's Basketball Facebook

-Matthias Tass ja Saint Mary’s Gaels | Foto: Saint Mary’s College Men’s Basketball Facebook

Matthias Tass ja Saint Mary’s Gaelsi ülikoolimeeskond pidi Austraalia turnee avamängus küll valitseva NBL liiga meistri Melbourne Unitedi 81:80 paremust tunnistama, aga viimati alistati 92:78 Dandenong Rangersi võistkond.

Gaels oli kohtumise jooksul selgelt parem meeskond, kui juhiti poolajaks 54:41 ning vastaseid endast enam mööda ei lastud. Jordan Ford tõi võitjatele 22 punkti, andis 4 korvisöötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Eestlasest keskmängija Matthias Tass tõi 10 punkti. Malik Fitts lisas 12 silma ja 10 lauapalli, lätlane Kristers Zoriks viskas 12 punkti, kogus 5 lauapalli ja andis 4 korvisöötu. Kahekohalise punktiarvu sai kirja veel Jock Perry, kelle nimele jäi samuti 12 silma.

“Arvan, et alustasime kohtumist hästi ning peamegi nii mängimist jätkama. Turnee on siiani suurepärane olnud. Püüame nüüd aru saada, mis meie roll on. Peame leidma viisi, kuidas tegutseda väljakul hästi. Nende kuttidega on alati tore koos olla. Melbourne on suurepärane linn, mulle väga meeldib see. Tegemist on olnud toreda kogemusega,” rääkis Gaelsi peatreener Randy Bennett.

Gaelsi meeskond siirdub nüüd edasi Austraalia osariiki Tasmaaniasse. Selle pealinnas Hobartis peetakse 12. augustil maha järgmine mäng, kui vastamisi minnakse Hobart Chargersiga.

scroll to top