Mikk Jurkatamm aitas Ravenna kontrollturniiril kolmandale kohale

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Eestlasest tagamängija Mikk Jurkatamme kodumeeskond Ravenna Orasi saavutas Cervia-nimelisel kontrollturniiril kolmanda koha, kui kaotati esmalt Serie C klubile Bologna Fortitudole, aga seejärel alistati Serie A2 ehk Ravennaga samal liigatasemel tegutsev Andrea Costa Imola Basket.

Bologna vastu võideti avaveerand 25:24, kuid poolajaks leiti end 37:44 kaotusseisust. Enne viimase veerandaja algust oli Ravenna 13 silmaga taga ja kuigi viimasel neljandikul suudeti vahet vähendada, tuli kokkuvõttes siiski 68:80 kaotust tunnistada.

Jurkatamm viskas selles mängus 8 punkti. Adam Smith oli tiimi parim 20 punktiga, Josh Hairston lisas 19 silma. Võitjate parimana tõi Marco Barattini 16 punkti.

Turniiri 3.-4. koha mängu alustati Imola vastu 33:14 avaveerandi võiduga. Poolajaks oli eduseis kuuele punktile vähenenud ja viimasele neljandikule mindi vastu numbritega 69:65. Otsustaval neljandikul oldi aga 24:13 paremad, mis andis nii ka 93:78 võidu.

Jurkatamme nimele jäi 6 punkti. Meeskonna parim oli taas Smith, sel korral 26 punktiga. Hairston ja Stefano Masciadri viskasid mõlemad 12 punkti. Nicholas Crow oli vastaste resultatiivseim 23 punktiga.