fbpx
Close

Mulluse pronksmedali järel ketsid varna riputanud Gert Dorbek naaseb väljakule

-Gert Dorbek | Foto: Siim Semiskar

-Gert Dorbek | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas toimus enne üleminekute lukku minekut kaks põnevat liikumist ka Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline meeskonnas, kui tiimis registreeriti pikaaegne Eesti koondislane ja mullu Rapla Avis Utilitase särgis pronksmedaliga oma profikarjäärile joone alla tõmmanud Gert Dorbek ja kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter.

Tippaegadel Eesti koondises põhituumikusse kuulunud 33-aastane ja 193 cm pikkune tagamees/väike äär Dorbek on kokku neljal korral tulnud BC Kalev/Cramo ridades Eesti meistriks ja korra jõudnud tiitlini ka Tartu Ülikooli särgis. Ainsaks välishooajaks jäi Dorbekul 2008/09, kui ta pallis Ukraina klubis Ferro-ZNTU.

2008. aasta kettaheite olümpiavõitja ja 2007. aasta maailmameistri Gerd Kanteri korvpallilembus on laiemale üldsusele hästi teada ning pärast profikarjääri lõpetamist on ta aktiivselt pallinud erinevates harrastusliigades.

Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline lõpetas teise liiga B-alagrupis 9 võidu ja 5 kaotusega, mis tõenäoliselt annab 4. koha, kuigi matemaatiline võimalus on tiimil tõusta ka kolmandaks. Selleks peab Terminal Oil (9-4) kaotama oma viimases matšis TÜ/Kuremaale (4-8).

Pääs veerandfinaali on igatahes kindel ning alagrupi neljandana tuleb kohe vastamisi minna A-grupi võitjaga, kelleks suure tõenäosusega saab olema Kadrina Karud.

Tabeliseis

scroll to top