fbpx
Close

Bamba Fall Egiptuses asuvast saatkonnast viisat ei saanud, uuritakse edasisi võimalusi

-Bamba Fall | Foto: Siim Semiskar

-Bamba Fall | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas Kalevi spordihallis Eesti esiklubile BC Kalev/Cramole ilusa lahingu andnud, kuid siiski lõpuks ühepunktilise kaotusega leppinud Tallinna Kalev/TLÜ mängib endiselt ilma tsentri Bamba Fallita, kellel ei õnnestunud Eesti viisat saada.

Senegali passiga 32-aastane ja 216 cm pikkune mees pidi jaanuari lõpus Eestist ja kogu Euroopa Liidust lahkuma, kuna tema kehtiv siin elamise viisa sai läbi ning Politsei- ja Piirivalveamet seda mingil põhjusel vaatamata taotlusele ei pikendanud.

Kalevi mänedžer Oliver Läll sõnas 30. jaanuaril Korvpall24.ee portaalile, et tekib võimalus uuesti viisat taotlema minna ning seda läheb Fall üritama 13. veebruaril Egiptuses asuvasse Eesti saatkonda. “Kui kõik läheb hästi, siis on ta tagasi koondisepausi alguseks. Nad peavad viisa väljastama või keelduma seitsme tööpäeva jooksul. Hiljemalt Vabariigi aastapäevaks oleks ta tagasi.”

Koondisepaus sai aga läbi ning Falli tagasi ei ole. “Hetkel Bamba viisat ei saanud,” vastas Läll kolmapäeval Korvpall24.ee pärimise peale. Küsimuse peale, kas Falli asi jääbki nüüd soiku ning mees tänavu enam klubi esindada ei saa, vastas Läll: “Ei tohiks (soiku jääda), me ikka uurime võimalusi.”

Viimati mängis Fall Tallinna Kalev/TLÜ eest 27. jaanuaril Valmieras, kui sealset klubi võideti 86:63. Seejärel on tiim saanud neli kaotust järjest, neist neli väga valusalt lõpuhetkedel – Jurmalalt kolme, Tartult kahe, Raplalt kolme ja Kalev/Cramolt ühe punktiga.

Turniiritabelis on Tallinna Kalev hoidmas 10 võiduja 14 kaotusega 10. kohta ning madalamale langeda sisuliselt võimalik ei ole, sest lähimaid jälitajaid edestatakse kolme võiduga. Play-offi pääsul tuleb olla aga kahe parema hulgas viiesest grupist, kellel hetkel kogutud 10 (Kalev ja Pärnu) või 11 (Tartu, Rapla ja Jurmala) võitu.

Tabeliseis

scroll to top