fbpx
Close

Nädalavahetusel toimus TÜ Spordihoones poiste G4S Noorteliiga Makro etapp

BC Tartu Kahurid | Foto: Joosep Toome

BC Tartu Kahurid | Foto: Joosep Toome

Laupäeval kavas olnud etapil osales BC Tartu Korvpallikoolist 3 võistkonda – Leopardid (2008 sünd.), Kiskjad ja Kahurid (mõlemad 2007 sünd.). Külla olid omakorda sõitnud Keila KK, Kohila SK ja KK Paulus.

Kõigis mängudes, mida oli päeva peale kokku 9, oli üks BC Tartu võistkond vastamisi ühega külalisvõistkondadest. Võit suudeti neist kodulinna jätta 8-s kohtumises. Leopardid ja Kiskjad läbisid päeva puhaste paberitega, kuid KK Paulusel õnnestus ka külalisvõistkondade võiduarve avada, alistades päeva viimases lahingus Kahurid.

Mängude tulemustest oli märksa olulisem see, et poisid said veeta toreda päeva korvpalli mängides. Prooviti trennides õpitud uusi oskusi ja võrreldi oma taset uute vastastega. Treeneritele tegi head meelt see, et paljud poisid olid oma arengus jälle sammu võrra edasi läinud ja korvpalluritena „küpsenud“.

BC Tartu 2007 poisid on järgmisena võistlustules 17. veebruaril Lõuna-Eesti Miniliiga raames Kuldres. BC Tartu 2008 sõidab juba eeloleval nädalavahetusel lõunanaabritele külla turniirile Rujienas. Järgmine Makroliiga etapp peetakse maha nädalavahetusel 31. märts – 1. aprill.

Suured tänud toetavatele fännidele kodusaalis ja kodudes kaasa elamast!

scroll to top